Mimoza Global Medya Başarı Ödülleri

YAZAR VE ŞAİR BETÜL FIRAT ÖDÜLE DOYMUYOR

Ödüllü Yazar ve Şair Betül FIRAT ödüllerine bir yenisini daha ekledi. FIRAT Edebiyat Dünyasında Bir Başarı Öyküsü Olarak Anılmaktayken şimdi de Yılın En Başarılı Yaratıcı Yazarı Ödülüne layık görüldü.

Son zamanlarda adından çokça söz ettiren ödüllü yazar Betül FIRAT, ödül almaya doymuyor. Mimoza Global Medya tarafından düzenlenen 1. Uluslararası Başarı Ödül Töreninde Fırat, Yılın En Başarılı Yaratıcı Yazarı Ödülüne layık görüldü ve mutluluğunu dile getirdi. 

Ödüllü yazar Betül FIRAT; “Uluslararası aldığım 2. ödül olmakta. Ödül almak ayrı bir övünç kaynağı ama ödüle layık görülmekten de öte çalışmalarınızın takdir görmesi ayrı bir onur kaynağı. Başarılarınızın bu şekilde takdir edilmesi hem mutluluk veriyor hem de motivasyonu arttırıcı oluyor. 

Yaptığınız çalışmaların ses getirdiğini ve alandaki başarınızın takdir edilmesi onur verici. Yeni projelerim için çalışmalara başladım. Okurlarımızın güzel tepkileri ve yeni eser talepleri beni mutlu ediyor. Umarım eserlerimle daha çok okura dokunabilirim.” dedi.

Yorum Yap