Oyuncu, Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu’nun 50. Yıl Onur Ödülü

BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ YAZAR BETÜL FIRAT

Ödüllü Yazar ve Şair Betül FIRAT ödüllerine bir yenisini daha ekledi. FIRAT Edebiyat Dünyasında Bir Başarı Öyküsü Olarak Anılmakta.

Son zamanlarda adından çokça söz ettiren ödüllü yazar Betül FIRAT, sanat alanında iki ödüle daha layık görüldü. Uluslararası Bayburtlu Sanatçılar Derneği tarafından “Bir Başarı Öyküsü” ödülüne layık görüldü. Diğer yandan kısa süreliğine Efsane Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu’dan oyunculuk eğitimi aldığı bilinen FIRAT, 50. Yıl Onur Ödülleri’nde “Oyuncu” ödülüne layık görüldü. Fırat, ayrıca oyunculuk teklifi aldığını ama eserleri ve yazarlıgıyla ön planda olmak istediği için daha sonra değerlendireceğini belirtti.

Ödüllü yazar Betül FIRAT; “Ödüle layık görülmek çok güzel bir duygu. Yaptığınız çalışmaların ses getirdiğini ve alandaki başarınızın takdir edilmesi onur verici. Bu tarz ödüller de motivasyonun artması için teşvik edici oluyor. Oyunculuk teklifini belki ileriki süreçte değerlendirebilirim. Şimdilik yazarlığım ve eserlerimle meşgul olmak istiyorum. Yeni projelerim için çalışmalara başladım. Okurlarımızın güzel tepkileri ve yeni eser talepleri beni mutlu ediyor. Umarım eserlerimle daha çok okura dokunabilirim.” dedi.

Yorum Yap